Rezerwacje

Zarezerwuj pobyt


  Albo Zadzwoń

  +48 798 800 185

  Uwagi Ogólne

  Zameldoanie

  Zameldowanie odbywa się między 15:00 a 23:30. Ważne jest, aby wcześniej poinformować nas o przybliżonej godzinie przyjazdu.

  Wymeldowanie

  Wymeldowanie odbywa się do godziny 11:00. Możliwe jest wymeldowanie później, ale może to wiązać się z dodatkową opłatą.

  Cisza nocna

  Na terenie budynku oraz w apartamentach obowiązuje cisza nocna od 22:00 do 6:00.

  Zasady anulowania

  Anulowanie rezerwacji może nastąpić na 24 godziny przed pierwszym dniem rezerwacji poprzez kontakt z obsługą Warsaw Seasons. Jeśli anulowanie nastąpi po upływie 24 godzin, gość zostanie obciążony opłatą za pierwszą noc pobytu.

  Palenie jest zabronione

  Palenie w apartamentach Warsaw Seasons lub na terenie samego budynku jest surowo zabronione. W przypadku złamania tej polityki gość podlega karze grzywny w wysokości 500 zł.

  Prywatny parking​

  Podziemny parking dostępny jest po wcześniejszej rezerwacji. Opłata wynosi 50 zł dziennie

  Wejście na dach

  Wszyscy goście przebywający w Warsaw Seasons mają dostęp do tarasu na dachu, z którego rozpościera się panorama Warszawy.

  Organizowanie imprez jest zabronione

  Organizowanie wszelkiego rodzaju imprez w apartamentach Warsaw Seasons lub na terenie samego budynku jest surowo zabronione. W przypadku złamania tej polityki gość podlega karze grzywny w wysokości 4000 zł.

  Specjalne prośby

  Jeśli gość ma jakiekolwiek prośby lub pragnienia, personel dołoży wszelkich starań, aby dostosować się i spełnić prośby każdego gościa. Każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie.

  Bezpieczeństwo budynku

  Cały lokal posiada całodobową recepcję 7 dni w tygodniu, ochronę i monitoring. Dla przypomnienia: ochrona budynku nie działa w Warsaw Seasons i rozlicza się jedynie z wydawania kluczy do apartamentów gościom.

  Zwierzęta są zabronione

  Warsaw Seasons nie zezwala na pobyt zwierząt w apartamencie.

  Dzieci

  Łóżeczko dziecięce jest dostępne dla dzieci w wieku 0-2 lat bezpłatnie. Dzieci od 4 roku życia traktowane są jak normalni goście Warsaw Seasons i płacą pełną cenę za pobyt.

  Informacje o rezerwacji

  ➤ W celu rezerwacji apartamentu prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego lub kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępnych terminów i cen pobytu.

  ➤ Opłaty za rezerwację można dokonać przelewem bankowym lub gotówką na miejscu. Na ten moment nie przyjmujemy płatności kartami kredytowymi lub debetowymi.

  ➤ Minimalny wiek rezerwacji to 18 lat z ważnym dokumentem osobistym.

  ➤ Każdy gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rezerwacyjnego, który jednocześnie oświadcza, że ​​gość akceptuje Regulamin Warsaw Seasons.

  ➤ Otrzymanie potwierdzenia rezerwacji przez e-mail od Warsaw Seasons jest również wiążącą umową pomiędzy gościem a Warsaw Seasons. Dzięki temu gość zapoznał się i akceptuje regulamin oraz politykę prywatności Warsaw Seasons.